دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸

برقرار شدن ارتباط میان گوشی های آیفون و رایانه های دل

اخبار

پیش از این برنامه Dell Mobile Connect این امکان را برای کاربران گوشی های اندرویدی مهیا کرده بود تا گوشی خود را به رایانه خود متصل کنند تا تماس ها، پیام های متنی و اعلان ها را مستقیماً از ویندوز دریافت و پاسخ دهند. اکنون دل اعلام کرده است که در بروز رسانی جدید این برنامه پشتیبانی از iOS و انتقال داده ها اضافه خواهد شد.

 

Dell در سال ۲۰۱۸ پشتیبانی کامل از تلفن های هوشمند اندرویدی و البته به صورت محدودتر iOS را راه اندازی کرده بود.به این ترتیب کاربران Android می توانستند با برنامه های خود در تعامل باشند و پرونده ها را انتقال دهند ، در حالی که دستگاه های iOS فقط به پیام رسانی متنی ، تماس های تلفنی ، اعلان ها و لیست مخاطبین محدود شده بودند. اما بروزرسانی جدید به کاربران آیفون ها اجازه می دهد تا با استفاده از ماوس و صفحه کلید ، با برنامه های iPhone از دسک تاپ ویندوز خود ارتباط برقرار کنند.

شرکت “دل” اعلام کرد که بزودی کاربران پلتفرم آی او اس نیز ‌‌می‌توانند با کمک اپلیکیشن Mobile Connect، تصاویر و یا ویدیوهای خود را به صورت وایرلس به کامپیوترهای Dell منتقل کرده و یا با اپلیکیشن‌‌‌های iOS تعامل داشته باشند. این ویژگی‌‌‌ها پیشتر برای کاربران گوشی‌‌‌های اندروید نیز ارائه شده بود.

کاربران ‌‌می‌توانند با نصب این اپلیکیشن در کامپیوترهای Dell و همگام‌سازی آن با گوشی‌‌‌های آیفون خود، تصاویر و فایل‌‌‌های ویدیویی را منتقل کنند. برای انتقال دیگر فایل‌‌‌ها، کاربران ‌‌می‌بایست از ابزارهای دیگری همچون آی کلاد و یا گوگل درایو استفاده کنند.

شرکت Dell در این رابطه اعلام کرد که این ویژگی روی دستگاه‌‌‌های سری XPS، اینسپایرون، ووسترو، Alienware و G این شرکت که از ژانویه ۲۰۱۸ به بعد عرضه شدند، قابل استفاده خواهد بود.

شرکت Dell در این رابطه اعلام کرد که این ویژگی روی دستگاه‌‌‌های سری XPS، اینسپایرون، ووسترو، Alienware و G این شرکت که از ژانویه ۲۰۱۸ به بعد عرضه شدند، قابل استفاده خواهد بود.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط