سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

بهترین خطوط هوایی جهان در سال ۲۰۱۹

اخبار

بهترین خطوط هوایی جهان در سال ۲۰۱۹ مشخص شدند و برنده سال گذشته در جایگاه دوم قرار گرفت. در مورد انتخاب بهترین هواپیمایی دنیا از ۲۰ میلیون نفر از مسافران در سرتاسر دنیا نظر سنجی به عمل آمد و برای  پنجمین بار ایرلاین قطر برنده جایزه Skytrax شد و خطوط هوایی سنگاپور که سال گذشته در مقام اول لیست بهترین شرکت های هواپیمایی جهان قرار گرفته بود، در رتبه دوم قرار گرفت.

اکبر البکر، مدیر گروه هواپیمایی  قطر، گفت: قرار گرفتن در رتبه نخست بهترین ایرلاین جهان برای پنجمین بار، یک دستاورد مهم و بزرگ برای ماست. قبلا این شرکت ایرلاین در سالهای ۲۰۱۷، ۲۰۱۵، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۱ برنده جایزه بهترین خطوط هوایی دنیا شده بود. همچنین ایرلاین آنا (All Nippon Airways) از ژاپن ،هنگ کنگ پاسیفیک (Hong Kong’s Cathay Pacific) و هواپیمایی امارات در بین ۵ هواپیمایی برتر دنیا در سال ۲۰۱۹ قرار گرفته اند. لوفتهانزا(Lufthansa)تنها شرکت هواپیمایی اروپائی است که دربین ۱۰ ایرلاین برتر قرار گرفته ونام هیچیکدام از شرکت های آمریکایی در لیست ۱۰ هواپیمایی برتر قرار ندارد.

همچنین در کنار انتخاب بهترین ایرلاین، بهترین خدمات ، بهترین خطوط هوایی کم هزینه و تمیزترین هواپیمایی هم انتخاب شدند. بر اساس این انتخاب شرکت هواپیمایی “یونایتد”به عنوان بهترین “بیزینس کلاس”،”ایر کانادا”بهترین پذیرایی در بیزینس کلاس،ایرلاین فرانسه باکیفیت ترین غذا در فرست کلاس  و “اوا ایر”تایوان با کیفیت ترین غذا در بخش عمومی (economy)معرفی شدند.همچنین اوا ایر(EVA Air) مقام اول تمیزترین شرکت ایرلاین دنیا را هم کسب کرد.جایزه بهترین سرگرمیها در داخل هواپیما  نصیب هواپیمایی امارات شد  و بهترین کابین خدمات هم به ایرلاین سنگاپور رسید .ایرآسیا(AirAsia) به همراه ایزی جت از انگلستان و ایرلاین نروژ به عنوان اقتصادی ترین ایرلاین ها معرفی شدند.

برندگان دیگر شامل ایرلاین “آنا” ژاپن به عنوان بهترین خدمات فرودگاهی، خطوط هوایی فیلیپین به عنوان دارا بودن بیشترین ارتقا و بهبود در بین خطوط هوایی و Bangkok Airways به عنوان بهترین خطوط هوایی منطقه ای می باشند.

 

۱۰ ایرلاین برتر دنیا در ۲۰۱۹

 1. Qatar Airways
 2. Singapore Airlines
 3. ANA All Nippon Airways
 4. Cathay Pacific
 5. Emirates
 6. EVA Air
 7. Hainan Airlines
 8. Qantas Airways
 9. Lufthansa
 10. Thai Airways

بهترین خدمات

 1. Singapore Airlines
 2. Garuda Indonesia
 3. ANA All Nippon Airways
 4. Thai Airways
 5. EVA Air
 6. Cathay Pacific
 7. Hainan Airlines
 8. Japan Airlines
 9. Qatar Airways
 10. China Airlines

 

اقتصادی ترینایرلاین ها

 1. AirAsia
 2. easyJet
 3. Norwegian
 4. Southwest Airlines
 5. AirAsiaX
 6. Jetstar Airways
 7. WestJet
 8. Indigo
 9. Ryanair
 10. Eurowings

 

پاکیزه ترین خطوط هوایی

 1. EVA Air
 2. Japan Airlines
 3. ANA All Nippon Airways
 4. Singapore Airlines
 5. Asiana Airlines
 6. Hainan Airlines
 7. Swiss Int’l Air Lines
 8. Cathay Pacific
 9. Qatar Airways
 10. Lufthansa

 

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط