سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

خرید بیت کوین با پی پال (۲۰۱۹)

مقالات

هیچ روش مستقیمی برای خریدبیت کوین با استفاده از PayPal وجود ندارد و دلیل اصلی آن هم معاملات غیر قابل برگشتبیت کوین می باشد. یک دیگر از دلایل عدم حمایت پی پال از خرید بیت کوین هم رقابت مستقیم این ارز دیجیتال با پی پال عنوان شده است. تا به امروز “پی پال” به عنوان رهبر بازار تجارت الکترونیک و خدمات پرداخت آنلاین که برای سالهای متمادی به مشتریان خود به طور کامل امنیت و شفافیت در مورد امور مالی  را ارائه داده است ، در مورد تجارت ارزهای دیجیتال کاملا بسته عمل کرده است .موضوعی که شاید در آینده نزدیک با با شفافیت بیشتر عملکرد ارزهای دیجیتال تغییر کرده و پی پال هم آغوش خود را برای مراودات مالی با رمزارزها بگشاید. در حال حاضر روش های غیر مستقیمی وجود دارد که توسط کاربران در سراسر جهان برای خرید بیت کوین با استفاده از پی پال استفاده می شود.

در ادامه وبسایت هایی  به شما معرفی می شوند که از طریق آنها می توانید با استفاده از حساب پی پال و به صورت غیر مستقیم بیت کوین خریداری کنید.تا انتهای این مطلب با arzi24.com همراه باشید.

 

  • Localbitcoins(محبوب ترین راه)
  • Wirexapp(بهترین راه و طبق نرخ بازار و تنها برای کاربران اروپایی و انگلیس)
  • PaxFul(فقط برای یک حساب تأیید شده و بالاتر از نرخ بازار)

 

  • Localbitcoins

مارکتی که در آن شما می توانیدبیت کوینرا با استفاده از PayPal خریداری کنید. با این وجود، درهنگام انتخاب فروشنده باید مراقب باشید. با این حال، “لوکال بیت کوینز”بهترین مرجع شناخته شده برای خریدبیت کوینبا استفاده از حساب PayPal شما است.

ارزی۲۴ بیت ۰۱ کوین

برای بررسی بازخورد و حجم تجارت،بر روی نام فروشنده  و  نام تجاری وی کلیک کنید.انجام این کار به شما یک ایده خوب را در مورد اعتماد به فروشنده می دهد. در تصویر زیر میتوانید نمونه ای از فروشنده قابل اعتماد را مشاهده کنید:

۰۲ ارزی۲۴ بیت کوین

*هنگام خریدبیت کوین با استفاده از Localbitcoins، باید هوشمندانه عمل کرده  و دقیق باشید.

 

  • خریدبیت کوینبا استفاده از PayPal وWirexApp

Wirexappیکی از بهترین مسیرها برای کسی است که به صورت مداوم  دنبال خریدبیت کوینبا استفاده از پی پال است. خرید ازWirexAppبرای اولین بار یک تا دو روز طول می کشد و پس از آن خریدها به سرعت و آنی صورت می گیرد. فقط مراحل ذکر شده در این آموزش را دنبال کنید و سپس می توانید از حساب PayPal خود برای خریدبیت کویناستفاده کنید. این روش را می توان برای حساب های PayPal در این کشورها استفاده کرد:

باهاما، بحرین، بوتسوانا، بلغارستان، شیلی، کرواسی، استونی، گرجستان، جبل الطارق، هندوراس ، ایسلند، اندونزی، ایتالیا، اردن، قزاقستان، لتونی، لیختناشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالزی، مالت، موریس، مولداوی، مراکش، موزامبیک ، عمان، فیلیپین، رومانی، سن مارینو، عربستان سعودی، سنگال ، صربستان، اسلواکی، اسلوونی، امارات متحده عربی و اروگوئه

برای شروع، شما نیاز به یک حساب WirexApp دارید. هنگامی که حساب خود را ایجاد کرده و تأیید میکنید، یک کارت ویزای مجازی رایگان دریافت می کنید. (شما همچنین می توانید کارت ویزای فیزیکی را سفارش دهید اما در حال حاضر بر روی سریعترین روش را تمرکز می کنیم.)

برای استفاده از این روش باید مبلغ کمی (۳ دلار) را برای کارت ویزا مجازی خود از Wirexapp اضافه کنید. این مهم است که کارت را به حساب PayPal اضافه کنید.اکنون، به حساب PayPal خود وارد شوید، بر روی پول و روی افزودن یک کارت کلیک کنید.

۰۳ ارزی ۲۴ پی پال

روی افزودن یک کارت جدید کلیک کنید:

۰۴ پی پال ارزی ۲۴

در ادامه جزئیات کارت اعتباری مجازی که از Wirexappدریافت کرده اید را وارد کنید.

۰۵

پی پال از شما می خواهد که کارت جدید را تأیید کنید. بر روی ‘تأیید کارت من’ کلیک کنید و پی پال یک سری از عملیات را برای تأیید کارت شما آغاز خواهد کرد. این جایی است که از تعادل۳ دلارشما استفاده می شود (این موضوع بعد تغییر خواهد کرد). این یک عمل استاندارد PayPal است که آنها برای تأیید حساب کاربری استفاده می کنند. پس از آن از شما می خواهد که کد پی پال را وارد کنید.

۰۶

پس از مرحله قبلی به حسابWirexappخود وارد شوید و کد تایید برای تایید دبیت کارت خود را پیدا کنید.

۰۷

فقط کد را تأیید کنید و سپس یک پیام انجام موفق عملیات مانند شکل زیر را خواهید دید.

۰۸

به طور معمول، ارتباط بین حسابها  بین ۱ تا ۷روز زمان خواهد برد. این روش یکی از بهترین راهها برای کسی است که به دنبال استفاده از PayPal خود برای خریدبیت کوین مطابق بانرخ بازار است. تمام روش های دیگر معمولا برای خرید بیت کوین هزینه بیشتری را به عنوان کمیسیون دریافت می کنند که تا ۱۰ درصد معاملات را هم شامل می شود.اگر شما در کشورهایی که در بالا ذکر شد مقیم هستید، ازWirexappاستفاده کنید تا اولین کارت اعتباری مجازی رایگان را دریافت کنید و از آن برای خریدبیت کوینبا استفاده از پی پال استفاده کنید.

 

  • Paxful

این هم یکی دیگر از راه های محبوب کاربران برای خریدبیت کوینبا استفاده از پی پال، Payoneer، Skrill و کارت های هدیه می باشد. “پکسفول” شبیه Localbitcoins عمل می کند. Paxful لیستی برای ارائه خدمات به فروشندگان و تجارت ایجاد کرده است.

در این وبسایت شما نیاز به یک حساب اعتباریپی پال ایالات متحدهدارید.پی پال تنها حسابهای مرتبط با بانک و دبیت کارت شما همراه با آپلود شناسه  شما را تائید خواهد کرد.. همچنین فروشندگان قبل از پذیرشحساب پی پال شما”آیدی” (ID) شما را درخواست خواهند کرد.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط