پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸

رونمایی از محصولات جدید گوگل در ۱۵ اکتبر

اخبار

گوگل برای اعضای مطبوعات دعوت نامه ای را برای رویداد معرفی محصولات خود در تاریخ ۱۵ اکتبر ارسال کرد که انتظار می رود در آن از تلفن هوشمند جدید خود رونمایی کند. در رویداد سال گذشته، گوگل Pixel 3 ، Pixel 3 XL ، Home Hub و Chromebook جدید را رونمایی کرد. در مراسم امسال این شرکت علاوه بر گوشی هوشمند جدید خود به نام پیکسل ۴ از لپ‌تاپ پیکسل‌بوک ۲ و چند اسپیکر هوشمند خود رونمایی خواهد کرد.

 

شرکت گوگل دعوت‌نامه‌های مراسمی را ارسال کرد که ۱۵ اکتبر در نیویورک برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود که این شرکت در مراسم پیش‌رو به‌صورت رسمی گوشی‌های هوشمند خود و چند محصول دیگر از جمله پیکسل‌بوک ۲ و تعدادی اسپیکر هوشمند گوگل‌هوم را معرفی کند. در متن دعوت‌نامه‌ی گوگل چنین آمده است:برای دیدن تعدادی محصول ساخت گوگل بیایید.

 

گوگل امسال طی یک سنت شکنی، مدتها پیش پیش از معرفی پیکسل۴ وجود این گوشی هوشمند را تایید کرد. این شرکت مستقر در مانتین‌ویو همچنین اعلام کرد که گوشی جدید پیکسل ۴ از فناوری تشخیص چهره به مانند “فیس آیدی”بهره خواهد برد. گوشی هوشمند جدید گوگل از ژست‌های حرکتی مبتنی بر فناوری Project Soli نیز پشتیبانی خواهد کرد.
اگرچه مدت زیادی تا معرفی رسمی پیکسل ۴ باقی نمانده است، به‌لطف انتشار تصاویر و ویدیوهای متعدد، هم‌اکنون تا حدود زیادی با زبان طراحی و ویژگی‌های پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس‌ال آشنایی داریم. خوشبختانه گوگل در کنار گوشی‌های هوشمند نه‌چندان ناشناخته‌ خود، از تعدادی محصول دیگر از جمله جایگزینی برای لپ‌تاپ پیکسل‌بوک معرفی‌شده در سال ۲۰۱۷ پرده برخواهد داشت. پس از معرفی تبلت ناموفق پیکسل اسلیت که در نهایت به کنار گذاشته‌شدن برنامه‌ تولید تبلت‌هایی با برند گوگل انجامید، باید دید که سرنوشت پیکسل‌بوک ۲ چه خواهد بود.

عرضه محصولات تخفیفی گوگل
شرکت گوگل به مناسبت جشن تولد ۲۱ سالگی خود محصولاتش را با تخفیف به مشتریان عرضه می کند.
گوگل به همین مناسبت شانس نادری را در اختیار اروپایی‌ها قرار داده و برای خرید محصولات ساخت خود از قبیل گوشی هوشمند “پیکسل”(Pixel)، اسپکیر خانه‌ای گوگل، “کروم کست” ( نوعی دانگل اچ دی ام آی) و دیگر محصولات خود تخفیف گذاشته است.
اگر مشتریان اروپایی از محصولات گوگل خریداری کنند، می‌توانند ۲۱ درصد تخفیف بگیرند که این ۲۱ درصد هم به مناسبت سالگرد ۲۱ سالگی این غول فناوری است.به عنوان مثال مشتریان می‌توانند یک گوشی هوشمند پیکسل ۳ را به جای ۷۳۹ پوند، ۵۸۴ پوند خریداری کنند و ۱۵۵ پوند تخفیف بگیرند.در این راستا گوگل به مشتریان هر کشور اروپایی کد تخفیفی ارائه داده که در هر کشور با کشور دیگر متفاوت است.
البته گوگل در روزهای دیگر سال هم محصولات خود را با تخفیف می‌فروشد. به عنوان مثال در روز شکرگزاری و یا حوالی کریسمس هم گوگل در محصولات سخت‌افزاری خود تخفیف می‌گذارد.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط