شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸

مشارکت “ریپل” با دومین سرویس انتقال پول جهان (MoneyGram)

اخبار

مانی گرام دومین سرویس بزرگ انتقال پول درجهان، اعلام کرده است که توکن  Ripple رادریک برنامه آزمایشیب از پرداخت که برای افزایش کارایی پرداخت های بین المللی طراحی شده است، تایید میکند.

بر اساس بخشی از این توافق نامه دو ساله، این دو شرکت در پرداخت های بین المللی و صرافی های خارجی با دارایی های دیجیتال همکاری خواهند کرد و به عنوان بخش دیگری از این تفاهم‌نامه، مانی‌گرام قادر خواهد بود در ازای سهم این شراکت، تا سقف ۵۰ میلیون دلار از ریپل دریافت کند.

به نظر می رسد که “مانی گرام” از محصول نقدینگیxRapidریپل استفاده می کند که اجازه می دهد ارز مبدا ارسال شود و بلافاصله با ارز مقصد دریافت شود. با استفاده از توکن XRP ریپل برای چنین انتقالاتی، xRapidمی تواند چنین معاملات را سریع تر از ارزهای فیات یا سایر دارایی های دیجیتال بزرگ انجام دهد. الکس هولمز رئیس و مدیر عامل مانی گرام گفت:با استفاده از پلتفرم xRapid ریپل، ما قادر خواهیم بود که در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته و به صورت آنی، مبالغی را به صورت دلار آمریکا بپردازیم و در مقصد به صورت ارز رایج آنجا دریافت شود. این قابلیت پتانسیل ایجاد یک حرکت انقلابی را در زمینه فعالیت ما به همراه دارد و به طور چشمگیری مدیریت نقدینگی جهانی را ساده می‌کند.

مانی گرام دومین سیستم پرداختی بزرگ در دنیا است که در بیش از دویست کشور فعالیت دارد. بخش عمده ای از فعالیت و تجارت مانی گرام در بازار پول های جهانی است که ارزش آن ۶۰۰ میلیارد دلار می باشد.در ماه مارس، بانک فدرال هند (IFB) که یک بانک خصوصی بازرگانی است در زمینه استفاده از شبکه ریپل برای تراکنش های بین المللی با این شرکت همکاری کرد. این همکاری بخشی از برنامه به کارگیری فناوری های جدید برای شبکه پولی IFB بود. در این برنامه هم چنین دو پلتفرم دیگر نیز در کشور امارات متحده عربی برای انجام پرداخت ها به هند عرضه کرد.اوایل ماه جاری، ریپل دفتری در برزیل با هدف گسترش فعالیت های خود در آمریکای لاتین افتتاح کرد. لویز آنتونیو ساکو مدیرعامل شعبه برزیل شرکت ارائه دهنده جهانی خدمات پس از فروش Warranty Group رییس دفتر جدید خواهد بود.در صورتی که مانی‌گرام در تمام دفاتر خود در سراسر جهان دستگاه ATM ارز دیجیتال قرار دهد، می‌تواند یک شبکه نقدینگی جهانی برای ارز دیجیتال ایجاد کند. مردم می‌توانند به راحتی ارز دیجیتال ارسال و دریافت کنند و مانی‌گرام نقش مهمی در این فرآیند داشته باشد.

ریپل با در اختیار در گذاشتن یکی از محصولات اصلی خود در اختیار مانی‌گرام، انتقالات همتا‌به‌همتای این غول پرداخت را با صرف کارمزدی کمتر انجام خواهد داد. حتی اگر مانی‌گرام به نحوی درآمد مستقیم خود را از دست دهد می‌تواند با دریافت کارمزد ATM آن را جبران کند. بسته به اندازه تراکنش، کارمزد ATM می‌تواند بین ۵ تا ۲۰ دلار متغیر باشد.

در واقع مانی‌گرام با افزودن سرویس پشتیبانی از ارز دیجیتال در تمام نقاط جهان و کمک به مردم برای استفاده از آن، می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد.

 

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط