پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸

معرفی Galaxy S11 در بهمن ماه

اخبار

چرخه معمول معرفی Galaxy سری S نشان می دهد که Galaxy S11 باید مطابق معمول در اواخربهمن ماه رونمایی شود. همانطور که تا به امروز شاهد بوده ایم سامسونگ تلاش کرده تا پرچمداران خود را ارتقا ببخشد و به نظر می رسد که در اویل سال ۲۰۲۰ ارتقاء قابل توجهی را در این ترکیب شاهد خواهیم بود. گفته می شود نام پروژ ه ای این گوشی”پیکاسو” می باشد و اطلاعات نشت کرده به حداقل سه مدل تولیدی اشاره دارد . بنابراین شاید شاهد تکرار Galaxy S10 ، Galaxy S10 + و Galaxy S10e باشیم.

گلکسی اس ۱۱، پرچم‌دار بعدی سامسونگ، بدون جک هدفون و با رابط کاربری One UI 2.0، هجدهم فوریه (بیست‌ونهم بهمن‌) معرفی خواهد شد. اولین روز اسفند ۱۳۹۷ وسری گلکسی اس۱۰ معرفی شدند. به‌نظر می‌رسد کره‌ای‌ها قصد دارند سال ۲۰۲۰ نیز برنامه‌ مشابهی در همین بازه‌ زمانی در پیش بگیرند و گلکسی اس ۱۱ را معرفی کنند. آن‌ها معمولا رویداد رونمایی پرچم‌داران گلکسی اس را در سان‌فرانسیسکو برگزار می‌کنند؛ درنتیجه، احتمالا رویداد معرفی گلکسی اس ۱۱ نیز در این شهر برگزار خواهد شد.
با اینکه هنوز خیلی زود است درباره‌ تاریخ رویداد رونمایی گلکسی اس ۱۱ اظهارنظر کنیم، آخرین اخبار حاکی از آن است که احتمالا جدیدترین پرچم‌دار کره‌ای‌ها ۱۸ فوریه ۲۰۲۰ (۲۹ بهمن‌)‌ معرفی خواهد شد. ناگفته نماند معمولا سامسونگ رویدادهای رونمایی پرچم‌داران خود را در بازه‌ زمانی هفته‌ سوم فوریه (اواخر بهمن‌ یا اوایل اسفند)‌ برگزار می‌کند؛ پس تاریخ احتمالی با سنت دیرین سامسونگ در تضاد نیست. البته در نظر داشته باشید همیشه احتمال تغییر برنامه را باید در نظر گرفت.

هنوز اطلاعاتی از مشخصات گوشی هوشمند پرچم‌دار ۲۰۲۰ سامسونگ منتشر نشده است؛ هرچند پیش‌تر گفته شده بود گوشیهای این شرکت با اندروید “کیو”رابط کاربری ONE UI2.0 را دریافت خواهند کرد. این احتمال هم وجود دارد که گلکسی اس ۱۱ با ظرفیت حافظه‌ داخلی یک‌ترابایتی و بدون جک هدفون دردسترس کاربران قرار گیرد.
اطلاعات درز کرده می گویند که سامسونگ یک دوربین قدرتمند ۱۰۸ مگاپیکسلی با زوم ۵ برابری را برای Galaxy S11 در نظر گرفته و سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش گلکسی S11 می تواند بزرگتر از حسگر موجود در گلکسی S10 باشد ، که باعث می شود قفل دستگاه راحت تر شود و احتمالا ا Galaxy S11 از پردازنده Qualcomm برخوردار خواهد بود.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط