پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

نیسان پاترول ۲۰۲۰ فیس لیفت

اخبار

نیسان پاترول فیس لیفت ۲۰۲۰ بیشترین تغییرات را از زمان عرضه اولین سری از این مدل در سال ۲۰۱۳ داشته است و به نظر می رسد که با این تغییرات دل هواداران خود را به دست خواهد آورد. این شاسی بلند با ظاهری جدید و جسورانه ، فناوری های پیشرفته ایمنی و الکترونیکی به مشتریان عرضه خواهد شد. این دومین فیس لیفت از زمان عرضه این مدل در سال ۲۰۱۳ است. بروزرسانی قبلی در سال ۲۰۱۷ صورت گرفته بود.طراحان در کنار لوکس‌تر کردن این خودرو، ویژگی‌های آفرودی را نیز همچنان در آن حفظ کرده‌اند.

مشخصات
در طراحی ظاهری نیسان پاترول ۲۰۲۰ و در نمای جلو شاهد جلوپنجره V شکل جدیدی جدیدی هستیم که یادآور همان امضای طراحی نیسان است. چراغ‌های LED دارای طراحی شبیه بومرنگ نیز در اطراف این جلوپنچره دیده می‌شوند. طراحان در دو طرف سپر جلو لبه‌هایی را ایجاد کردند که به چراغ‌های جلو ختم می‌شود. گرافیک داخلی چراغ‌های عقب نیز نسبت به گذشته به‌روزرسانی‌هایی را تجربه کرده و چراغ‌های عقب نیز به کمک نوار کرومی بزرگ با نوشته PATROL به یکدیگر متصل شده‌اند. طراحان برای نخستین بار در یکی از محصولات نیسان در درون چراغ‌ها از راهنماهای متوالی استفاده کرده‌اند.
شرکت نیسان برای نسل جدید پاترول طراحی لوکسی را در نظر گرفته که با افزودن غربیلک فرمان جدید دست‌دوز و صندلی‌های چرمی با دوخت الماس شکل در این راستا به خوبی گام برداشته است. در کابین شاهد کنسول مرکزی بازطراحی شده و دو نمایشگر هستیم؛‌ نمایشگر بالایی نقشه را نشان می‌دهد و نمایشگر پایینی نیز برای کنترل قابلیت‌هایی چون سیستم تهویه در نظر گرفته شده است. در این خودرو سیستم اطلاعاتی سرگرمی نیز وجود دارد که از کارپلی و اندروید اتو برخوردار است. طراحان سیستم خنک‌کننده و توزیع جریان هوا را برای سرمایش سریع‌تر کابین در شرایط آب‌وهوایی گرم ارتقا داده‌اند. شرکت نیسان مدعی است در مدل ۲۰۲۰ نیسان پاترول نسبت به گذشته صدای کمتری به داخل کابین نفوذ می‌کند.

در نیسان پاترول ۲۰۲۰ امکانات ایمنی جدیدی وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به سیستم هوشمند هشدار برخورد جلو و ترمز اضطراری هوشمند با قابلیت تشخیص عابر پیاده اشاره کرد. موتور این خودرو همان موتور نسل گذشته است و به صورت استاندارد از یک موتور ۴ لیتری V6 بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی معادل ۲۷۵ اسب بخار و گشتاور ۳۹۵ نیوتن‌متری را تولید کند. مشتریانی که خواهان قدرتی بیشتری هستند، می‌توانند موتور ۵٫۶ لیتری V8 را با قدرت ۴۰۰ اسب بخار و گشتاور ۵۶۰ نیوتن‌تر سفارش دهند. گفتنی است موتور مدل V8 از سیستم هیدرولیکی کنترل حرکات بدنه نیسان نیز بهره می‌برد. شرکت نیسان فیس لیفت پاترول را به‌زودی در خاورمیانه به فروش خواهد رساند.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط