شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

گسترش پلتفرم معاملاتی صرافی دیجیتال “کوین بیس” در یازده کشور

اخبار

صرافی ارز دیجیتال “کوین بیس” در ماه ژوئن سال ۲۰۱۲ در سانفرانسیسکو ایالت کالیفرنیا تاسیس شده است که یک کیف پول و پلت فرم دیجیتالی است که تجار و مصرف کنندگان می توانند با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتروم و لایت کوین معاملات خود را انجام دهند. در حال حاضر کوین بیس تبدیل به یکی از بهترین مراکز مبادله ارزهای دیجیتال در جهان شده است و شهرت زیادی در این زمینه به خاطر شفافیت و کارایی مناسب کسب کرده است. همین موضوع این شرکت را به یکی از مراکز برتر برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده تبدیل کرده است و احتمالا به خاطر حجم بالای معاملات رمزارزها در کوین بیس،این شرکت پلتفرم معاملاتی کریپتو به کریپتو خود را در کشورهای زیادی گسترش داده است.

کوین بیس و پلتفرم معاملاتی پیشرفته آن کوین بیس پرو، پلتفرم معاملاتی کریپتو به کریپتو خود را در بیش از یازده کشور آمریکای لاتین و جنوب شرقی آسیا گسترش داده است. این محصول در حال حاضر در کشورهای آرژانتین، مکزیک، پرو، کلمبیا، شیلی، هند، هنگ کنگ، کره جنوبی، اندونزی، فلیپین و نیوزیلند عرضه شده است.
مشتریان این صرافی در کشورهای ذکر شده می توانند ارزهای دیجیتال را معامله و ترید یا ذخیره کنند. این صرافی در پست اخیر بیان کرد که ارزهای دیجیتال در حال انتقال از وضعیت سرمایه گذاری به ارز کاربردی می‌باشند. در این پست آمده است:این شرایط می‌تواند به شکل نسخه غیرمتمرکزی از خدمات مالی سنتی نظیر وام دهی و ریز پرداخت ها باشد که تاکنون به فکر کسی نرسیده است. قابلیت تبدیل از یک کریپتو به کریپتوی دیگر، ستون و پایه های این اقتصاد غیرمتمرکز جدید را تشکیل خواهد داد.

اخیرا این صرافی چندین توسعه جدید را معرفی کرده است. کوین بیس اخیرا چند توسعه جدید شامل افزودن پشتیبانی از EOS، آگور (REP) و (MKR) و گسترش پرداخت های بین المللی را معرفی کرد. گزارش ها حاکی از آن است که گسترش پرداخت های بین المللی به کاربران امکان می‌دهد تا به طور آنی، پول ارسال یا دریافت و همچنین به ارزهای کشور خود تبدیل کنند.
اوایل ماه آوریل امسال کوین بیس محصول جدید خود را با نام کارت کوین بیس عرضه کرد که به مشتریان انگلستان امکان می دهد در فروشگاه ها و به صورت آنلاین ارز دیجیتال پرداخت کنند. این سرویس جدید به کوین بیس امکان می دهد تا به هنگام خرید توسط مشتریان، فورا و آنی سرمایه ارز دیجیتال آنها را به ارز فیات تبدیل کند.

اشتراک گذاری این مطلب

مطالب مرتبط